Matčina láska k dítěti se nepodobá ničemu jinému na světě. Nezná zákon ani slitování, pronásleduje a drtí všechno, co jí stojí v cestě.“ -  Agatha Christie
Složení Lízátka     Gravipop®      s     aktivními     látkami vitaminem     C     a     zázvorem     jsou     účinným doplňkem stravy při nevolnosti v těhotentví. Zázvor     je    známý    svými    antiemetickými účinky .     Účinně     potlačuje     pocit     žaludeční nevolnosti     a     úpříznivě     ovlivňuje     nevolnost doprovázenou         nucením         na         zvracení. Podporuje   přirozené   trávení   a   napomáhá   při únavě a celkovém vyčerpání. Vitamin     C      přispívá     k     přirozené     funkci imunitního          systému          a          normálnímu energetickému metabolismu. Vápník    je   důležitý   biogenní   prvek.   Ve   formě iontů   má   důležitou   úlohu   v   procesu   sekrece slin,        produkce        enzymů        a        hormonů ovlivňujících   trávení.   Vápník   je   tedy   nezbytný pro správnou funkci trávicích enzymů. Dávkování V   případě   nevolnosti   užívejte   1   lízátko   1-4   x denně podle potřeby. Upozornění Lízátka   obsahují   cukr,   nejsou   proto   vhodné pro diabetiky. Není určeno pro děti do 3 let.
Ranní nevolnost
v těhotenství
Informace a doporučení uvedená na těchto stránkách jsou pouze informativního charakteru a nenahrazují řádnou lékařskou péči a konzultaci s lékařem.
VITAMIN C  15 mg 18,8
HMOT.  %DRHP
OBSAH V 1 LÍZÁTKU:
SLOŽENÍ:     KYSELINA    ASKORBOVÁ,    MLÉČNAN    VÁPENATÝ (PURACAL ® ), ZINGIBER OFFICINALIS. CUKR,    ŠKROBOVÝ    SIRUP,    REGULÁTOR    KYSELOSTI:    KY- SELINA   CITRONOVÁ,   PŘÍRODNÍ   AROMA   (CITRON,   JABLKO, VIŠEŇ,     POMERANČ),     POTRAVINÁŘSKÁ     BARVIVA     E100, E120, E160C, E132. DRHP    =    %    DENNÍ    REFERENČNÍ    HODNOTY    PŘÍJMU    V    1 LÍZÁTKU, *DRHP NENÍ STANOVENA.
VÁPNÍK  10,6 mg 1,33
ZÁZVOR  5 mg *