“Vždy zůstaňme osobně dostupní našim zákazníkům.  Volající jistě neocení zdlouhavé pokyny telefonní ústředny.”  jednatel VitaHarmony ®
Jsme s potěšením
ve Vašich službách
Informace a doporučení uvedená na těchto stránkách jsou pouze informativního charakteru a nenahrazují řádnou lékařskou péči a konzultaci s lékařem.
Obrázek: Vhodné jídlo - autor Biba Řádek
Nejdůležitějším  člověkem v naší firmě je zákazník.   Každý  zákazník má vždy nárok na naši plnou úctu, pozornost a ochotu . Nerozlišujeme  v nasazení mezi malými a velkými  zákazníky Naším servisním cílem je  nejen spokojený, ale navíc i potěšený zákazník . Vše co nabízíme našim zákazníkům, bychom doporučili i vlastní rodině .
VitaHarmony, s.r.o. Vyhlídka 39 638 00 Brno - Lesná Česká republika
Po: 7:30 - 16:30 Út: 7:30 - 16:30 St: 7:30 - 16:30 Čt: 7:30 - 16:30 Pá: 7:30 - 14:00
vedeni@vitaharmony.cz obchodni@vitaharmony.cz sekretariat@vitaharmony.cz
800 182 572 EXPRESNÍ LINKA Snadno, přímo s lidmi

Popis cesty od zastávky:

Vystoupíte na zastávce “Lesná, nádraží”. Vydáte se na sever a zahnete na ulici Studená (první odbočka vpravo).  Dále budete pokračovat po ulici Studená až na konec, na křižovatku s ulicí Soběšická. Před   sebou   uvidíte   dětské   a   workoutové   hřiště.   Přejdete   silnici   na protější   stranu   a   vydáte   se   cestou   skrz   garážový   komplex,   která   vede pod zmíněným hřištěm. První dům na pravé straně je Váš cíl. Odkaz   na   Idos   -   pro   vyhledání   spojení   (do   políčka   “Kam”   vpiště   “Lesná, nádraží”).